Liepājas sporta spēļu skola
  

JAUNUMI 

 
 

Hokejisti cīnās par uzvarām čempionātos

Aizvadītajā nedēļā Liepājas Sporta spēļu skolas hokeja audzēkņi piedalījās kārtējā piedalījās Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) čempionātā un Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā hokejā.

+skatīt vairāk
 
 

Hokejisti Somijā iegūst sešus punktus

Aizvadītajā nedēļā Liepājas Sporta spēļu skolas U18 hokeja komanda devās uz Somiju, kur otrajā un trešajā sezonas spēlē guva pārliecinošas uzvaras pamatlaikā.

+skatīt vairāk
 
 

Aizvadītas regulārās hokeja čempionāta spēles

Liepājas Sporta spēļu skolas hokeja audzēkņi piedalījās Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) čempionātā un Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā hokejā, kur no septiņām spēlēm četras ir uzvarētas.

+skatīt vairāk
 
 

U18 hokeja komanda aizvada pirmās spēles Somijā

Nedēļas nogalē Liepājas Sporta spēļu skolas U18 komandas hokejisti kopā ar treneriem un apkalpojošo personālu atklāja Somijas otrās līgas (Mestis) sezonu ar divām spēlēm.

+skatīt vairāk
 
 

Liepājas Sporta spēļu skola hokejā gūst uzvaras

Nedēļas nogalē Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi ir piedalījušies izbraukuma Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā hokejā piecās spēlēs, no kurās četras ir uzvarētas, bet viena zaudēta.

+skatīt vairāk
 
 

Mājas spēlēs hokejā LSSS izcīna pārliecinošas uzvaras

Nedēļas nogalē LOC Ledus hallē notika pirmās spēles U17 Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā hokejā un Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) čempionātā.

+skatīt vairāk
 
 

Volejbola nodaļa svinīgi atklāj treniņu sezonas sākumu

Piektdien, 1.septembrī- Zinību dienā, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, notika Liepājas Sporta spēļu skolas volejbola nodaļas sezonas atklāšanas svinīgs pasākums.

+skatīt vairāk
 
 

Noslēdzies hokeja turnīrs “Liepājas Kauss"

27. augustā noslēdzās hokeja turnīrs “Liepājas Kauss” visās vecuma grupās.

+skatīt vairāk