Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
  

Par mums 

Liepājas Sporta spēļu skola - profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde, kas īsteno programmas tādos sporta veidos kā BASKETBOLS, HOKEJS, VIEGLATLĒTIKA UN VOLEJBOLS.

Skolas galvenais mērķis ir nodrošināt vidi, kurā katram bērnam ir iespēja būt aktīvam un veselam, lietderīgi pavadot brīvo laiku un pilnveidojot sevi un savus talantus. Kā galvenie uzdevumi tiek noteikta piemērota treniņu procesa organizācija drošā un sakārtotā vidē, popularizēt sportu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī pakāpeniska bērnu un jauniešu virzīšana augstu sasniegumu sportā.

Savu vārdu ieguvusi 2009. gadā pēc lielajām pārmaiņām Liepājas sporta ikdienā, kad Liepājas Basketbola skola sāka papildus īstenot programmas volejbolā un vieglatlētikā. 2013. gadā Liepājas Sporta spēļu skola sāk īstenot programmu arī hokejā.

2017./2018. m.g. skolā ar dažādiem sporta veidiem nodarbojas aptuveni 1000  bērni un jaunieši vecumā no 5 gadiem. Bērni var uzsākt sporta nodarbības sākuma sagatavošanas grupās (no 5 - 7 gadiem, atbilstoši sporta veidam) interesējošajā sporta veidā.

Šajā mācību gadā Skolā nodarbināti 34 sporta pedagogi - treneri, kas organizē un nodrošina treniņu procesu. Treniņi notiek vairākās Liepājas sporta bāzēs. Jāpiemin, ka šajā mācību gadā Skola atvērusi grupas basketbolā arī tuvākajās pašvaldībās – Nīcā un Grobiņā.

Bērniem tiek piedāvāta iespēja ne tikai trenēties, bet arī piedalīties dažādās sacensībās, turnīros, spēlēs un gūt vērtīgo pieredzi, esot Liepājas Sporta spēļu skolas komandas sastāvā. 2017. gadā Latvijas izlases sastāvos dažādās vecuma grupās un sporta veidos ir bijuši 46 Skolas audzēkņi.

Par Skolas aktualitātēm vairāk lasiet citās sadaļās, kā arī mūsu Facebook lapā.