Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
  

JAUNUMI 

 
 

U11 hokejisti sezonu noslēdz kā Latvijas Bērnu un jaunatnes čempioni

U11 vecuma grupas hokejisti šogad ir izcīnījuši čempionu titulu.

+skatīt vairāk
 
 

konference “Sports VAR”

Liepājā notiks vērienīgs pasākums sporta nozares profesionāļiem un entuziastiem – konference “Sports VAR”

26. aprīlī Liepājā, koncerzālē “Lielais dzintars” pirmo reizi notiks sporta entuziastu un profesionāļu konference “Sports VAR”, kas pulcēs kopskaitā 1000 sporta trenerus, skolotājus, menedžmenta pārstāvjus kā arī pašus sportistus. Dalībniekiem būs iespēja izzināt jaunākās tendences sportā, tā menedžmentā un motivācijas vairošanā no 15 Latvijas un pasaules ievērību guvušiem sporta jomas pārstāvjiem.

 

Kā lektori uzstāsies sporta jomas pārstāvji, personiskās izaugsmes treneri un sportisti, to vidū Jānis Lūsis (latviešu šķēpmešanas leģenda, Olimpiskais čempions), Raimonds Strokšs (“RA Events” direktors), Anatolijs Kreipāns (sporta žurnālists), Aigars Nords (Lattelecom Rīgas maratona direktors), Jānis Ozols (Latvijas bobsleja izlases fiziskās sagatavotības treneris), Madars Apse (Red Bull komandas skeitbordists, nominēts pasaules gada skeitera balvai), Raimonds Elbakjans (ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” dibinātājs) un citi.

 

Konferencē dalībnieki būs aicināti iepazīt jaunas iespējas un praktiski pielietojamas metodes jauno talantu attīstībai, motivācijai, sporta organizāciju un pasākumu veidošanai, kā arī sporta profesionāļu pašizaugsmei un pilnveidei. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilveides apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

 

Konferences organizatori skaidro kā tapusi ideja par sporta konferences organizēšanu Liepājā: “Sports šodien nav tikai talants, bet gan efektīva sadarbība, spēja pieņemt izaicinājumus un iedvesmot sasniegumiem kopējā komandas darbā. Liepāja jau izsenis tiek dēvēta par sportistu pilsētu, to pierāda ne vien liepājnieku panākumi pasaules klases sportā, bet arī straujā sporta infrastruktūras attīstība pilsētā, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka arī Liepāja ir piemērotākā vieta sporta konferences rīkošanai.”

 

Konferences mājaslapā www.sportsvar.lv ir sākusies dalībnieku reģistrācija, tur arī atrodama sīkāka informācija par lektoriem un konferences programma. Konferences valoda – latviešu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Līva Dzerkale

Konferences “Sports VAR” komunikācijas vadītāja

Tālrunis +371 29297272

E-pasts: liva@addc.lv

www.sportsvar.lv

 

+skatīt vairāk
 
 

Piedalāmies Rozentāla skriešanas svētkos

Liepājas Sporta Spēļu skolas sportisti piedalījās Rozentāla skriešanas svētkos, kas notika Saldū.

+skatīt vairāk
 
 

JAHL hokejisti fināla spēļu gaidās

Liepājas Sporta Spēļu skolas Junioru Attīstības hokeja līgas sportisti vakar aizvadīja vienu no pēdējām spēlēm regulārajā turnīrā.

+skatīt vairāk
 
 

Aizvadītas “Baltais kauss” sacensības U11 vecuma grupā

14. martā notika 3. posms “Baltais kauss” sacensībās U11 vecuma grupā.

+skatīt vairāk
 
 

Aizvadītas EGBL spēles basketbolā U13 vecuma meitenēm

Nedēļas nogalē Liepājā norisinājās EGBL sacensības basketbolā meitenēm U13 vecuma grupā.

+skatīt vairāk
 
 

U15 zēni izcīna 3. vietu

No 15. līdz 17. martam Rīgā norisinājās Eiropas basketbola līgas sabraukums U-15 zēniem.

+skatīt vairāk
 
 

Viegatlētikas nodarbības zēniem un meitenēm

Vieglatlētikas nodarbības 2012./2013. gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm. 

Nodarbības notiks otrdienās un trešdienās, plkst. 17:30-18:30, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas zālē un piektdienās, plkst 16:30 - 17:30, Liepājas Olimpiskā Centra galda tenisa zālē.

Sīkāka informācija zvanot trenerei Ievai Lankai- 29992906 

 

+skatīt vairāk